Meble drewno lite

Unikatowe dębowe meble na wymiar

Dębowe meble produkowane na życzenie klienta

 

Jesteśmy producentem mebli z litego drewna dębowego. Produkujemy meble na zamówienie Klienta z materiałów takich jak: lite drewno dębowe, stal, szkło czy płyta laminowana. Jest to niezwykle innowacyjne rozwiązanie z uwagi na masową produkcję mebli i ich powtarzalność w znanych sieciówkach. Jeśli chcesz, aby Twój dom symbolizował design i unikatowość – jesteś w świetnym miejscu!

Wykonamy każdy mebel według Twojego pomysłu. Szukasz biurka, stołu, szafki lub regału innego niż pozostałe? Opisz nam swój wymarzony mebel, podaj jego wymiar oraz prześlij wszelkie dane np. inspiracje. Po otrzymaniu wiadomości wykonujemy wizualizację mebla. Jeśli spodoba Ci się przesłany projekt – rozpoczynamy realizację zamówienia! Dbamy o to, aby indywidualne projekty spełniały 100% potrzeb klienta.

Oferujemy również personalizację wszystkich mebli z naszej oferty. Co to oznacza? Dowolny produkt np. regał VITA możesz dopasować do wymiarów swojego pomieszczenia. Dostosowujemy wymiar, rozkład półek, szuflad oraz wiele innych wariantów do indywidualnych potrzeb. Meble w RaWood wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Naszą pracownię opuszczają gotowe meble, nie wymagające montażu. Zakup mebli na zamówienie to świetny sposób na posiadanie indywidualnych projektów w swoim domu.

 


Meble na zamówienie – jakie są plusy?

Istnieje wiele zalet mebli na zamówienie, które przemawiają za tym, aby wybrać takie rozwiązanie zamiast standardowych mebli dostępnych w sklepach. Meble wykonywane na wymiar niosą za sobą wiele zalet. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

  • Indywidualny design – meble na zamówienie pozwalają na stworzenie indywidualnego projektu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Można wybrać rozmiar, kształt, kolor, rodzaj materiału, styl i wiele innych elementów, co pozwala na stworzenie mebla, który idealnie wpasuje się w Twoją przestrzeń.
  • Doskonała jakość – meble wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość, wytrzymałość i solidność wykonania. Nasze meble dębowe są bardziej trwałe, odporne na wilgoć i mniej podatne na uszkodzenia niż meble dostępne w sklepach.
  • Unikatowość – meble na zamówienie są unikalne i niepowtarzalne. Klient ma pełną kontrolę nad procesem produkcji mebla, co pozwala na stworzenie mebla, który będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Współpracujemy ściśle z Klientami, aby byli na każdym etapie produkcji ich wymarzonego mebla.
  • Dopasowanie do wnętrza – meble na zamówienie można idealnie dopasować do danego wnętrza, dzięki czemu tworzą spójną i harmonijną całość. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych pomieszczeń lub pomieszczeń o nietypowych kształtach, gdzie standardowe meble często nie pasują.
  • Wartość inwestycji – indywidualne meble są czasami nieco droższe niż standardowe meble dostępne w sklepach, ale ich wysoka jakość i trwałość sprawiają, że są to inwestycje na lata. Klient nie musi martwić się o ich wymianę lub naprawę przez długi czas, co w dłuższej perspektywie może okazać się tańsze niż kupowanie i wymienianie standardowych mebli.
  • Satysfakcja z posiadania – meble na zamówienie są wyjątkowe i unikalne, co sprawia, że ich posiadanie daje dużą satysfakcję i radość z użytkowania. Klient może być pewny, że posiada coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, co zawsze będzie się wyróżniało spośród innych mebli. Meble na zamówienie polecamy Klientom stawiającym na unikatowość.

 


Kiedy warto kupić meble na zamówienie?

 

Wyposażenie domu wiąże się z zakupem funkcjonalnych mebli. Meble kuchenne wymagają innej specyfiki oraz rozmieszczenia niż przykładowo meble biurowe. Projektując dom czy mieszkanie postaw na funkcjonalne i trwałe wyposażenie, które posłuży na lata. Oferowane przez nas meble często zamawiane są do wnętrz, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych mebli.

Meble na zamówienie to doskonały wybór dla mniejszych pomieszczeń, gdzie każdy centymetr powinien być maksymalnie funkcjonalny. Naszą ofertę z dopasowywaniem mebli do wnętrz dedykujemy

Klientom posiadającym niewielkie mieszkanie. Niekiedy nieodpowiedni wymiar pojedynczego mebla może zaważyć na braku funkcjonalności całego pomieszczenia. Zazwyczaj zbyt duże stoły zajmujące większość kuchni czy wąskie szafki w łazience nie pozwalają na wykorzystanie pełnego potencjału pomieszczenia.

Kupując meble na zamówienie masz pewność, że korzystanie z kuchni lub łazienki nie będzie już uciążliwe. Meble na wymiar gwarantują różne rozwiązania, które ułatwią Ci życie. Projekty tworzone na wymiar to nie tylko meble kuchenne czy meble łazienkowe, ale również meble biurowe.

Tworzyliśmy liczne biurka na indywidualne zamówienie Klientów. Podczas pracy przy komputerze dopasowanie biurka jest niezwykle istotne. Klienci dodawali szafki boczne czy szuflady dla zwiększenia swojego komfortu.

Decydując się na zamówienie mebli dostosowanych do Ciebie kupujesz wygodę i satysfakcję w pakiecie!

 

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Jesteś architektem, pracownią wnętrzarską lub firmą potrzebującą indywidualnych mebli? Chętnie nawiążemy współpracę oferując niższe, konkurencyjne ceny hurtowe.

 

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie WYMIAR MA ZNACZENIE

 

Efekty naszej pracy można zobaczyć w zakładce Realizacje. Dodajemy tam zdjęcia mebli wykonywanych na wymiar oraz tych, które widoczne są na stanie strony internetowej. Meble widoczne w galerii przesyłane są przez naszych zadowolonych Klientów co daje nam jeszcze większą motywację do działania i rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *