Płatności

PŁATNOŚCI

RaWood logo find us on https://www.facebook.com/RaWoodpl/

Klient może skorzystać z następujących sposoby płatności:

  1. Dotpay – pobranie należności następuje w momencie akceptacji transakcji przez Operatora płatności. Transakcje obsługiwane przez Dotpay zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.find us on https://www.facebook.com/RaWoodpl/
  2. Płatność za pobraniem – przy odbiorze przesyłki w momencie dostarczenia zamówionego towaru. Wysokość kwoty, jaką można zapłacić gotówką jest ograniczona do 1500 zł brutto. Forma płatności za pobraniem polega na wpłacie 60% wartości zamówienia przelewem w formie zaliczki, natomiast pozostałej kwoty gotówką przy dostawie kurierowi.
  3. Przelew tradycyjny – na rachunek bankowy Sprzedawcy. Wybierając tę formę, należy zrealizować wpłatę całej wartości zamówienia zaraz po jego złożeniu, bowiem wpłata uruchamia realizację. Potwierdzenie zamówienia zawiera numer konta i pełne dane do wpłaty, pozwalające na realizację przelewu. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty zaliczki w wysokości 60% wartości zamówienia i dopłatę pozostałej kwoty tuż przed dostawą zamówienia.
  4. Paypal – możesz zapłacić za pośrednictwem systemu elektronicznego Paypal.find us on https://www.facebook.com/RaWoodpl/
  5. Raty– wybierz w panelu płatności Raty z AliorBankiem lub mRaty spośród płatności Dotpay i zapłać za swoje zakupy ratalnie.