Stoły na wymiar

Stoły z metalowymi nogami

Stabilne i wytrzymałe - takie są stoły wykonywane w pracowni RaWood Premium Furniture. A to za sprawą metalowych nóg stołów. Stal zabezpieczona jest malowaniem proszkowym na wybrany przez Klienta kolor. Standardowo są wykonywane w kolorze: czarnym, białym, chrom i naturalnym. Malowanie proszkowe stanowi solidną warstwę ochronną. Nogi w kolorze naturalnej stali pokrywamy warstwą bezbarwnego lakieru.

Stół do jadalni wykonany z litego drewna i metalowej podstawy emanuje ekstrawaganckim, domowym urokiem. Stół do jadalni wykonany z metalu i drewna stał się ponadczasowym klasykiem. Jest to industrialny stół, który przetrwa całe życie. Ciepłe drewno spotyka się z chłodnym metalem - kontrast, który łączy się, tworząc ekscytującą kompozycję. Stół z metalowymi nogami wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością, niepowtarzalnym wyglądem i nada każdemu pomieszczeniu przyjemnego charakteru.

Stoły drewniane

Wygląd stołu ma duże znaczenie dla estetyki całego pomieszczenia. Dlatego wszystkie blaty naszych stołów wykonane są z litego drewna dębowego. Stół z drewnianym blatem będzie z pewnością solidny, trwały, a jednocześnie przyciągnie uwagę każdego. Struktura litego drewna sprawia, że nie da się przejść obok niego obojętnie. Zachwyci każdego! Stoły z drewnianym blatem wprowadzają do mieszkania dużo ciepła oraz są ponadczasowe. Zakup stołu z drewnianym blatem to pewna inwestycja na lata!

Stół do jadalni firmy RaWood to coś więcej niż konstrukcja z litego drewna. Skonfigurowany przez Ciebie i zbudowany przez nas stół z litego drewna stanie się centrum Twojej jadalni i ulubionym miejscem rodzinnych spotkań. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź idealny stół do jadalni, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej osobowości!

Stoły rozkładane

Stoły z dostawkami to ukłon w stronę funkcjonalności. Jest to doskonała propozycja gdy na co dzień nie potrzebujemy lub nie mamy miejsca na ogromny stół, ale jednak czasem podczas rodzinnych imprez potrzeba nam więcej miejsca przy stole. Dlatego stworzyliśmy stoły z dostawkami. Rozkładanie stołu za pomocą dostawek bocznych jest znacznie mniej inwazyjne i nie naraża nas na problemy wynikające z naturalnej pracy drewna.

Dostawki mają oczywiście zachowaną ciągłość usłojenia blatu głównego, dzięki czemu po ich zamontowaniu nie ma żadnej różnicy między dostawkami a blatem stołu. Pod względem stabilności dostawki do blatu w niczym nie ustępują rzeczywistym blatom. Stoły z dostawkami są zdecydowanie najczęściej wybierane wśród naszych Klientów. Zakup stołu z dostawkami "na zapas" sprawi, że posłuży nam on przez długie lata, bez konieczności wymiany na nowy, gdy jednak potrzebujemy większego stołu. Wtedy montujemy dostawki i voilà! Rozkładane stoły z litego drewna są trwałe, solidne i okazują się wiernymi towarzyszami na co dzień.

Stoły na wymiar

Pamiętaj, że Twój stół wykonujemy specjalnie dla Ciebie, dlatego możesz dopasować jego wymiary i rozstaw nóg, kolor drewna i stali. Wybierz model stołu z naszej oferty lub prześlij nam szkic/zdjęcie stołu, który Ci się podoba, a my postaramy się coś w tej kwestii zdziałać - zapraszamy do kontaktu.

Nasze stoły na wymiar są wykonywane ręcznie przez doświadczonych stolarzy w naszej pracowni stolarskiej. W każdy model stołu wkładany całe serce i duszę, aby móc zaoferować Państwu wyjątkową jakość mebli. Z nami stworzysz swój własny, solidny, wykonany na wymiar stół do jadalni, w dowolnym rozmiarze i według własnego pomysłu!

Masz dodatkowe pytania lub chcesz przesłać nam swój szkic stołu? Skontaktuj się z nami

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji jeśli tylko masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Nie wahaj się zapytać!

Zapraszamy na naszą stronę FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jeśli nie znajdziesz tutaj wystarczających informacji lub odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Jeśli masz problem z wyborem koloru drewna - zamów próbki kolorów drewna! Nie ma lepszego sposobu dopasowania i wyboru koloru niż zobaczenie koloru na żywo!

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

    Wypełnij formularz

    * Wymagane

    Więcej informacji o zaletach mebli na zamówienie znajdziesz w naszym Poradniku oraz w artykule Meble na zamówienie.