Meble na zamówienie

Meble z drewna litego na indywidualny wymiar i zamówienie

Nasze kolekcje mebli z drewna litego to doskonałe produkty dla osób poszukujących oryginalnych, niepowtarzalnych produktów. Czasami jednak warto dostosować je do własnych potrzeb. Dlatego też modele dostępne na naszej stronie mogą być dowolnie modyfikowane. Dzięki temu meble na wymiar gwarantują nam funkcjonalną aranżację przestrzeni oraz maksymalną korzyść z mebla. Ty najlepiej znasz swoje potrzeby dlatego poczuj się jak projektant i podziel się z nami swoją koncepcją. Pamiętaj że możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Z chęcią doradzimy jak również pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie i materiały, tak aby osiągnąć najlepszy efekt.

Stół jest najważniejszym i centralnym miejscem każdego pomieszczenia, dlatego warto zadbać, by był trwały i praktyczny, a przede wszystkim piękny i niepowtarzalny. Drewniany stół na wymiar to doskonałe rozwiązanie pozwalające podkreślić wyjątkowość pomieszczenia. Na życzenie Klientów dostosowujemy wymiary stołów, jego materiał czy kolor.Wykonujemy również  stoły rozkładane lub stoły z dodatkowymi dostawkami. Pamiętaj że stół to serce domu dlatego warto dostosować go do własnych potrzeb i przestrzeni tak by idealnie współgrał z całym Twoim domem!

meble na wymiar

Nie tylko stoły z ale również drewniane biurka, komody z drewna litego, dębowe szafki RTV, industrialne barki oraz wszystkie inne nasze produkty mogą być dowolnie modyfikowane na życzenia Klienta. Wszystkie te meble na wymiar będą doskonale odzwierciedlać Twoje oczekiwania i poczucie estetyki. Współpracując z nami stworzysz oryginalny i osobisty mebel, który skradnie Twoje serce. Perfekcyjnie dopasowane meble z drewna litego to rozwiązanie dla ceniących styl i jakość gdyż stanowią odbicie potrzeb i pragnień naszych Klientów.

Poza modyfikacją naszych produktów realizujemy produkujemy również meble według projektu Klienta – żaden projekt nie stanowi dla nas problemu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę na interesujący Cię mebel wypełnij poniższy formularz. Opisz produkt który Cię interesuje a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną, bezpłatną ofertę wraz z wyceną. Pamiętaj że możesz również skorzystać z formularza dostosuj na stronie każdego produktu wskazując zmiany jakie chcesz wprowadzić w danym modelu.

    Dodaj swój projekt: