Meble na wymiar i indywidualne zamówienieMeble z drewna litego

Nasze kolekcje mebli z drewna litego to doskonałe produkty dla osób poszukujących oryginalnych, niepowtarzalnych produktów. Czasami jednak warto dostosować je do własnych potrzeb. Dlatego też modele dostępne na naszej stronie mogą być dowolnie modyfikowane. Dzięki temu meble na wymiar gwarantują nam funkcjonalną aranżację przestrzeni oraz maksymalną korzyść z mebla. Ty najlepiej znasz swoje potrzeby dlatego poczuj się jak projektant i podziel się z nami swoją koncepcją. Pamiętaj że możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Z chęcią doradzimy jak również pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie i materiały, tak aby osiągnąć najlepszy efekt.Drewniane meble od polskiego producenta 

Stół jest najważniejszym i centralnym miejscem każdego pomieszczenia, dlatego warto zadbać, by był trwały i praktyczny, a przede wszystkim piękny i niepowtarzalny. Drewniany stół na wymiar to doskonałe rozwiązanie pozwalające podkreślić wyjątkowość pomieszczenia. Na życzenie Klientów dostosowujemy wymiary stołów, jego materiał czy kolor. Wykonujemy również  stoły rozkładane lub stoły z dodatkowymi dostawkami. Pamiętaj że stół to serce domu dlatego warto dostosować go do własnych potrzeb i przestrzeni tak by idealnie współgrał z całym Twoim domem!

 

 

Tworzymy wizualizacje indywidualnych projektów

Za każdym naszym działaniem stoi zespół wspaniałych ludzi – specjalistów i ekspertów, którzy pomagają zmieniać Twoje wnętrza. Zaangażowani w swoją pracę, konsekwentni w działaniach, tak by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Bazujemy na własnych, oryginalnych projektach mebli. Realizujemy pojedyncze zamówienia do domu czy gabinetu ale również wyposażamy duże powierzchnie biurowe. Podstawowy materiał, z którego tworzymy to najlepsze lite drewno dębowe. Wykonane z niego meble przetrwają wiele lat. Jesteśmy liderem w produkcji mebli loftowych z drewna i metalu. Zaufało nam już tysiące klientów którzy polecają nasze produkty.

Meble według Twojego projektu

Poza modyfikacją naszych produktów realizujemy produkujemy również meble według projektu Klienta – żaden projekt nie stanowi dla nas problemu. Jeżeli chcesz otrzymać ofertę na interesujący Cię mebel wypełnij poniższy formularz. Opisz produkt który Cię interesuje a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną, bezpłatną ofertę wraz z wyceną. Pamiętaj że możesz również skorzystać z formularza dostosuj na stronie każdego produktu wskazując zmiany jakie chcesz wprowadzić w danym modelu.

    Wypełnij formularz

    * Wymagane

    Więcej informacji o zaletach mebli na zamówienie znajdziesz w naszym Poradniku oraz w artykule Meble na zamówienie.