O nas

Stoły i meble z drewna litego to nie tylko meble!

Nasze nowoczesne formy meblarskie są efektem odważnej interpretacji starych kształtów i materiałów. Drewno, źródło naszego natchnienia, nadaje się do tego doskonale. To, co wcześniej mogło być fragmentem starego domostwa, zabudowań gospodarczych, stodoły, kilkudziesięcioletnim pniem na którym rąbano drewno, poprzez nasze nowatorstwo zyskują nowe życie. Metal jest jego wdzięcznym partnerem podkreślającym autentyczność formy. Deski pochodzące z różnych źródeł, takie, które zostały już zakonserwowane, wraz z upływem czasu i poddane licznym atmosferycznym wpływom – stwardniały z upływem lat dąb, szlachetny orzech, subtelna sosna, efektowna olcha. Drewno, w różnych wybarwieniach, także nowe, ale umiejętnie obrobione, jest dla nas źródłem licznych inspiracji. Stosowane przez nas elementy metalowe są wyjątkowe. Perfekcyjnie i precyzyjnie połączone z dokładnymi spawami, niewidocznymi mocowaniami, tak by nic nie odwracało uwagi od uroku mebla. Każdy etap naszych twórczych działań, to misterne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Staramy się z drewna wydobyć to, co w nim najważniejsze – jego naturalne piękno. Oryginalna forma naszych mebli, pozwala na wykreowanie niepowtarzalnych, wysublimowanych wnętrz o indywidualnym, nowatorskim charakterze. Nadajemy nową dekoracyjną funkcję elementom o innym przeznaczeniu. To naprawdę innowacyjne i oryginalne. Nasze wyroby to efekt pasji. Każdemu detalowi poświęcamy wiele czasu, przez co meble są jedyne w swoim rodzaju. Wykonujemy również meble zainspirowani przestrzenią Klienta na jego indywidualne życzenie. Jeśli poszukujesz oryginalności i czegoś wyjątkowego, stworzonego z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły właśnie to znalazłeś. Wybierając nasz meble do domu, mieszkania, loftu, czy biura dodasz mu szczególnego charakteru, podkreślisz swoją indywidualność, a doskonale i trwale wykonane meble z duszą, będą Cię cieszyć przez długie lata.

Stół to często miejsce spotkań, budowy więzi. To również często serce domu. Meble z drewna nadają charakteru swojemu otoczeniu. Dlatego tworząc nasze stoły i meble z drewna litego kierujemy się odczuciami Klientów. Realizujemy je z pasją i zaangażowaniem. Wplatamy naturę wykonując nasze blaty tylko z litego drewno. Właściwie wybarwiając je wydobywamy  naturalny charakter a jednocześnie dbamy o zachowanie jego piękna.

 

Natura, tradycja, prostota, subtelność, wartość i umiar

W wyniku połączenia tych cech powstał RaWood tworzący formy meblarskie będące efektem odważnej interpretacji starych kształtów i materiałów. Połączenie drewna, metalu i szkła. Oryginalna forma pozwalająca na wykreowanie niepowtarzalnych wnętrz.

Kreatywność, pomysłowość, indywidualizm, estetyka, ambicja, design

To główne cechy naszego zespołu. Łączy nas pasja do drewna i oryginalności. Różnią indywidualne spostrzeżenia ale dzięki temu jesteśmy wstanie zrozumieć potrzeby naszych Klientów.