Ręczna produkcja mebli dębowych


Producent stołów i mebli z litego drewna

W RaWood projektujemy i produkujemy stoły i meble z drewna litego. Nasze nowoczesne formy meblarskie to efekt pasji oraz odważnej interpretacji i połączenia drewna, stali i innych materiałów. Łącząc wszystkie części w jedną całość tworzymy meble indywidualne, niepowtarzalne i piękne. Meble które stanowią wspaniałą dekorację pomieszczeń w których się znajdują. Główny materiał naszych mebli stanowi naturalne i szlachetne drewno lite które zapewni trwałość produktów i długotrwałe korzystanie. Stare drewno odzyskujemy ze starych składów oraz rozbiórek wiekowych domów i budynków zostało już zakonserwowane wraz z upływem czasu i zyskało swoją unikalną teksturę i zadziwiająco szeroką gamę barw. Nowe drewno pochodzące z legalnych źródeł od dostawców posiadających certyfikat FSC. Jego jakość zapewnia odpowiednie sezonowanie oraz właściwe suszenie i obróbka.

Stoły z litego drewna

Stół to często miejsce spotkań, budowy więzi. To również często serce domu.  Meble z drewna nadają charakteru swojemu otoczeniu. Stoły drewniane to podstawa każdej jadalni. Stoły z drewnianym blatem to solidny wybór na lata. Wykonanie z litego drewna sprawia, że stół z biegiem lat nabiera tylko piękniejszego wyglądu, a jego struktura ukazuje nam jego historię. Stół z litego drewna to nietuzinkowy mebel, każdy egzemplarz jest wyjątkowy i unikatowy. Nie ma dwóch jednakowych stołów. Dlatego wykonanie z litego drewna gwarantuje nam nie tylko solidność i trwałość mebli, ale także piękny i oryginalny wygląd, który zwróci uwagę każdego gościa!

Stoły z litego drewna to wybór na lata, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Realizujemy je z pasją i zaangażowaniem. Wplatamy naturę wykonując nasze blaty tylko z litego drewno. Właściwie wybarwiając je wydobywamy  naturalny charakter a jednocześnie dbamy o zachowanie jego piękna. Wszystkie nasze stoły wykonywane są z niezwykłą starannością, będącą wynikiem ciężkiej pracy naszych stolarzy.

 

Meble drewniane

Drewniane meble to doskonały wybór dla osób, które poszukują pięknych mebli na lata. Meble wykonane z drewna gwarantują trwałość i solidność mebli. Przetrwają one długie lata w nienagannym stanie, a upływ czasu działa tylko na ich korzyść. Mając w ofercie meble wykonane zarówno z drewna litego, jak również w połączeniu z płytą laminowaną możemy śmiało stwierdzić, że Klienci znacznie częściej wybierają meble wykonane w pełni z drewna litego. Nic więc dziwnego, gdyż mimo iż są droższe to z pewnością dużo trwalsze i przetrwają więcej lat. Natomiast meble z płyty z biegiem czasu niestety tracą na wartości, swym uroku i wyglądzie. Ponadto meble z litego drewna dają nam gwarancję unikatowości i oryginalności każdego egzemplarza. Lite drewno posiada naturalne usłojenie, dlatego też każda deska, każdy kawałek drewna wygląda inaczej. W związku z tym każdy egzemplarz danego produktu będzie unikatowy i wyjątkowy. Nasze drewniane meble wyróżniają się na tle innych swą formą i designem. Projektujemy niepowtarzalne meble o oryginalnych, eleganckich formach.


Meble na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb

Meble na wymiar to rozwiązanie dla osób ceniących dopasowanie, perfekcje i możliwość nieograniczonych wyborów kształtów, wzorów i kolorów. Sprawdzą się zarówno w dużych domach z przestronnymi pokojami, jak i w małych przytulnych mieszkaniach. Meble na wymiar wyróżniają się ciekawym wzornictwem i kolorystyką oraz atrakcyjnym designem. Dlatego wykonujemy meble zainspirowani przestrzenią Klienta na jego indywidualne życzenie. Jeśli poszukujesz oryginalności i czegoś wyjątkowego, stworzonego z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły właśnie to znalazłeś. Masz pomysł na swój mebel z drewna - prześlij do nas jego projekt postaramy się go szybko wycenić, a po akceptacji zrealizować. Każdy z nas jest inny i wszyscy mamy różne potrzeby, dlatego skorzystaj z możliwości dostosowanie mebli do własnych potrzeb lub zamów indywidualny projekt.  Wybierz meble najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.