Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Stoły z litego drewna

Nowoczesne stoły dębowe to najbardziej charakterystyczne produkty w ofercie RaWood. Każdy stół drewniany wykonany jest ręcznie przez stolarzy w naszej stolarni. Dzięki temu każdy egzemplarz dopracowany jest do perfekcji. Dodatkowo każdy nasz stół dębowy nowoczesny jest unikatowy i niepowtarzalny, dzięki wykonaniu z litego drewna dębowego. Ten naturalny materiał sprawia, że każdy stół jest unikalny. Wygląd stołów ma duże znaczenie dla estetyki całego pomieszczenia, w którym się znajdują. Ich konstrukcja musi więc nie tylko wyróżniać się na tle konkurencyjnych modeli, ale również dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Stoły z litego drewna naszej produkcji spełniają oba te wymogi.

Stoły z metalowymi nogami

W naszej ofercie większość stołów posiada metalowe nogi, co dodaje im industrialnego, loftowego charakteru. Większość stołów posiada cienkie metalowe nogi, co sprawia, że stół mimo wykonania z solidnych materiałów wygląda lekko i zgrabnie. Dodatkowo formy naszych nóg pozwalają na wygodne ustawienie krzeseł z każdej strony. Stół dębowy wpasuje się do licznych aranżacji wnętrz – od stylu industrialnego, loftowego, skandynawskiego, poprzez nowoczesny, minimalistyczny, kończąc na nowojorskim oraz kolonialnym. Stoły dębowe to idealne rozwiązanie dla kuchni czy jadalni.

Designerskie stoły dębowe – 100% drewna

Stół dębowy to serce domu – musi być więc wyjątkowy, tak jak wyjątkowy jest każdy stół drewniany. Wykonanie z litego drewna dębowego sprawia, że każdy ze stołów ma inny rysunek i odcień. Drewno dębowe odznacza się wyjątkowo pięknym usłojeniem. Dlatego nie ma dwóch identycznych stołów. Każdy stół z litego drewna wytwarzany jest ręcznie z dbałością o każdy detal. W wykonanie naszych modeli włożono serce, posłużono się ogromną wyobraźnią i kreatywnością. Produkowane przez nas stoły drewniane są dostępne aż w 32 różnych kolorach wybarwienia blatu.

Stoły drewniane rozkładane

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć oczywiście rozkładanych stołów z drewnianym blatem! Jest jeden z najczęściej wybieranych stołów przez naszych Klientów. Na specjalne życzenie naszego Klienta wykonamy również okrągły stół. Stoły z dostawkami znane są przede wszystkim dzięki ich niezwykłej praktyczności i funkcjonalności. Nasz rozkładany stół z metalowymi nogami pomoże w pomieszczeniu większej ilości gości. Nasze drewniane stoły rozkładane wyróżniają się na tle konkurencji tym, że po dołożeniu dostawek bocznych zachowana jest ciągłość słojów. Stoły z dostawkami posiadają blaty wykonane z jednej długości, dzięki czemu rysunek drewna jest spójny na całym blacie. Wybierając nasze rozkładane stoły stawiasz na solidność, funkcjonalność i piękno z którego będziesz się cieszył latami!

Nowoczesny stół drewniany na zamówienie

Warto pamiętać, że oprócz stołów z naszej oferty realizujemy również stoły na specjalne zamówienie, okrągłe stoły (według pomysłu/projektu Klienta). Jesteśmy otwarci na propozycje, dlatego wystarczy jeśli prześlesz nam tylko kilka informacji lub odręczny rysunek Twojego wymarzonego stołu, a my zaproponujemy rozwiązanie, które spełni Twoje wszystkie oczekiwania, a jednocześnie będzie solidne, trwałe i piękne na lata! Polecimy również artykuł, który może pomóc w wyborze idealnego stołu do Twojej jadalni czy salonu oraz wyborze podstawy stołu która jest dopełnieniem dla blatu dębowego.