Projektowanie i produkcja mebli komercyjnych i sklepowych

Podstawą udanego handlu w przestrzeni sklepowej jest właściwa ekspozycja towaru. Dlatego tak istotne jest ułożenie pozwalające atrakcyjnie zaprezentować ofertę produktową oraz ułatwiające przeglądanie jej klientom. Bardzo ważne jest również by meble nie odbierały przestrzeni a pozwalały na jej optyczne powiększenie.

Dlatego też projektując nasze meble komercyjne i sklepowe łączymy estetykę i jakość wykonania z ergonomią i wygoda dostępu do towaru. Zwracamy uwagę na to by wyposażenia salonu było spójne z identyfikacją wizualną marki i jej przesłaniem dla klienta. Na każdym etapie pracy od opracowania koncepcji mebla, przez wykonanie wizualizacji i szkiców, po finalna produkcję kierujemy się ich docelowym zastosowaniem.

Nasze meble komercyjne oparte są o najnowsze trendy. Doskonale wkomponowują się w przestrzeń biurową i komercyjną. Tworzą pozytywny klimat do pracy. Zapewniają ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni. Gwarantują również bezpieczeństwo przez stosowanie właściwych preparatów do ich malowania i lakierowania.

Produkujemy systemy ścienne, meble wolnostojące, lady kasowe, ramy do materiałów reklamowych i drobne elementy wyposażenia. Nasze meble wykonane są z: drewna, stali i tworzyw sztucznych. Od projektu i wizualizacji po transport, montaż i serwis – zapewniamy kompleksowe doradztwo i usługi w zakresie wyposażenia sklepów.