Meble drewno lite

Stół konferencyjny z dębowym blatem

Stoły konferencyjne to nie tylko miejsce spotkań biznesowych, ale też pewnego rodzaju wizytówka danej firmy. Stoły z naszej oferty posiadają blaty drewniane wykonane z litego drewna dębowego. Wspomniany blat dębowy w połączeniu z metalową podstawą daje niezwykle stylowy i elegancki efekt. Sprawdź jak wybrać odpowiedni stół biurowy, aby był spójnym elementem wnętrza.

Stół dębowy Vita II - realizacja

Jak wybrać odpowiedni stół konferencyjny?

Wybór stołu konferencyjnego może wpłynąć na efektywność spotkań oraz ogólny wygląd i funkcjonalność przestrzeni konferencyjnej. Oto kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru stołu konferencyjnego:

  • Rozmiar i kształt: Upewnij się, że rozmiar stołu jest odpowiedni do przestrzeni konferencyjnej i liczby osób, które będą uczestniczyć w spotkaniach. Kształt stołu (np. prostokątny, okrągły, owalny) może wpływać na dynamikę spotkań. Okrągłe stoły sprzyjają równości w rozmowach, podczas gdy stoły prostokątne umożliwiają łatwiejszą organizację dokumentów.
  • Materiał i jakość wykonania: Wybierz solidny materiał, który jest łatwy do utrzymania w czystości i odporny na uszkodzenia. Drewno dębowe z którego tworzymy nasze blaty dębowe zapewniają trwałość na długie lata. Na powierzchni blatu stosujemy lakiery lub oleje do impregnacji drewna dębowego.
  • Funkcjonalność: Sprawdź, czy stół posiada funkcje dodatkowe, takie jak gniazdka elektryczne, miejsce na przewody, czy możliwość regulacji wysokości. Jeśli przewidujesz częste spotkania z prezentacjami, zwróć uwagę na funkcje ułatwiające korzystanie z urządzeń multimedialnych.
  • Styl i design: Upewnij się, że styl stołu pasuje do ogólnego wystroju pomieszczenia oraz reprezentuje charakter firmy lub instytucji. Wybieraj klasyczne, ponadczasowe wzory, które nie szybko wyjdą z mody.
  • Ergonomia: Warto zadbać o to, aby wysokość stołu była dostosowana do komfortu uczestników spotkania. Fotele konferencyjne powinny być ergonomiczne i wygodne, a stoły biurowe zapewniać swobodną przestrzeń w pomieszczeniu.

 

Klasyczny czy nowoczesny stół do biura?

Sala konferencyjna czy biuro to miejsce ważnych spotkań służbowych. Warto postawić na taki model stołu, który nie tylko zapewnia funkcjonalne korzystanie, ale też jest spójnym elementem aranżacji. Blat drewniany może być dopasowany do stylistyki biura, wystarczy że zmienisz kolor drewna. Jest to doskonałe rozwiązanie które sprawia, że ten sam model stołu prezentuje się zupełnie inaczej w zależności od koloru drewna dębowego.

  • Nowoczesne stoły konferencyjne: stoły biurowe cechują się nie tylko designem, ale i funkcjonalnością. Są to modele wyposażone w specjalne otwory na kable i inne sprzęty. Możesz dopasować każdy stół do swoich potrzeb przesyłając szkic/projekt lub opisując zmiany, które mamy wprowadzić. Stoły konferencyjne, które będą świetnie pasować do modernistycznego wnętrza to modele takie jak np. VERDA, BORNEO czy PHARELL.
  • Dębowe stoły do biura: w zależności od tego jak wygląda i czym zajmuje się Twoja firma, podczas wyposażania wnętrza postaw na jednolity styl. Stół konferencyjny wykonany z drewna dębowego doskonale ociepli pomieszczenie i nada przytulności. Naszą propozycją stołów drewnianych, które świetnie sprawdzą się w biurze są VENICE, TOSCANIA oraz DANTE.

 

 

stół BORNEO - realizacja

Zamów stół konferencyjny na wymiar

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz stoły w różnych rozmiarach. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty stołów. Jeśli podoba Ci się dany model możesz zmienić jego wymiary. Jak to zrobić? Wystarczy, że wypełnisz formularz “Dostosuj stół” i określisz jakich zmian potrzebujesz. Możesz również zamówić stół do biura według indywidualnego projektu. Zamawiając mebel na wymiar w naszym sklepie internetowym otrzymasz indywidualną wycenę oraz wstępny projekt mebla.

Jesteśmy producentem mebli dębowych na wymiar
Prześlij potrzebne wymiary oraz swoje inspiracje, a my zajmiemy się resztą!

Email:  info@rawood.pl
Telefon: +48 510 603 510

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *