PAKIET MEBLI BIUROWYCH

Biuro to wizytówka każdej firmy, dlatego warto zadbać o jego gustowny wystrój. To również przestrzeń, która powinna być przyjazna i przyjemna w użytkowaniu, dzięki czemu wpłynie pozytywnie na samopoczucie pracowników. Dobrej jakości meble to lepszy wizerunek firmy w oczach klientów oraz większa wydajność i efektywność pracowników.

Biurka to jeden z najważniejszych mebli w biurze. Regały, witryny czy szafki ułatwią nam zachowanie porządku i estetyki we wnętrzu. Przeznaczone są do przechowywania dokumentów oraz innych firmowych rzeczy. Stół konferencyjny ułatwi spotkania z klientami czy pracownikami. Z pewnością dobrym wyborem okażą się meble wykonane z drewna litego o nowoczesnym charakterze.

Skorzystaj z oferty mebli mebli gabinetowych i biurowych wykonanych z drewna litego dostosowanych do przestrzeni open space. Oferta zawiera biurka stałe oraz biurka z regulowaną wysokością, stoły konferencyjne, regały a także lady recepcyjne, kontenerki oraz inne komponenty ułatwiające wyposażenie przestrzeni pracowniczej, biznesowej, instytucjonalnej.

Zamów minimum 3 meble w ramach PAKIETU OFFICE i zyskaj:

 • cen hurtowych na stoły konferencyjne
 • obniżonych kosztów dostawy zamówienia
 • bezpłatną dostawę próbników koloru
 • bezpłatnej personalizacji wymiarów mebli
 • bezpłatnej personalizacji wymiarów mebli

  Chcę zamówić:

  Copyright © 2017 RaWood. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Ikony kart płatniczych Logo DotPay