PAKIET HOME – meble do domu na wymiar

Meble są wizytówką domu i wyznacznikiem dobrego gustu właścicieli. Warto więc zadbać o ich solidne wykonanie oraz niepowtarzalny styl. Wyposażenie domu ma nam służyć przez wiele lat dlatego powinniśmy przede wszystkim kierować się jakością wykonania i materiałów z jakich zostały wykonane. Dodatkowo zatroszczmy się by były funkcjonalne i praktyczne.

Stół jest sercem każdego domu. Trwały, użyteczny i piękny zagwarantuje nam wygodę oraz przyjemność użytkowania oraz nada przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Witryny i komody sprawdzą się zarówno w salonach, jadalniach, jak i sypialniach czy przedpokojach. Zapewnią miejsce do przechowywania jak i możliwość ekspozycji. Również szafki RTV sprawdzą się jako zarówno dekoracja salonu jak i część centrum rozrywki multimedialnej.

Skorzystaj z oferty PAKIETU HOME zawierającej stoły, rozkładane stoły, komody, witryny, szafki RTV, barki i inne elementy do wyposażenia domu. Zamów funkcjonalne meble z drewna litego dzięki którym w pełni udekorujesz swoją przestrzeń i zyskaj dodatkowe wsparcie.

Zamów minimum 3 meble i skorzystaj z oferty PAKIET HOME:

  • darmowego wniesienia mebli
  • obniżonych kosztów dostawy zamówienia
  • bezpłatną dostawę próbników koloru
  • bezpłatnej personalizacji wymiarów mebli

Skontaktuj się z nami by otrzymać indywidualną ofertę!

Błąd: Brak formularza kontaktowego.