Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dodatki i akcesoria to kolekcja do uzupełnienia każdego wnętrza. Nasza oferta dodatków do wnętrza obejmuje: industrialne wieszaki i stojaki na ręczniki, zegary z drewna litego, dębowe wizytowniki, stojaki na telefon i długopisy oraz lampy z drewna litego. Zegary z drewna litego wykonane ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o detale to oryginalny i niebanalny element dekoracyjny. Industrialne zegary to również świetny pomysł na prezent “z duszą” dla każdego, kto potrafi dostrzec piękno ukryte w detalach. Każdy zegar jest unikalny, gdyż wykonany jest z niepowtarzalnego drewna litego.

Wieszaki na ręczniki industrialne to niezbędne dodatki do łazienki, które na co dzień są niezauważalne, natomiast są one bardzo praktyczne w każdej łazience. Wieszaki stojące sprawdzą się doskonale w łazience o większej powierzchni, natomiast wieszaki ścienne będą idealne do mniejszej łazienki, gdyż pozwolą zaoszczędzić przestrzeń. Metalowe stojaki na ręczniki zapewnią miejsce na wysuszenie mokrych ręczników, jak również na przechowanie suchych ręczników. Wieszaki na ręczniki loftowe ponadto dodają ekskluzywnego charakteru pomieszczeniu. Wybierając metalowe wieszaki łazienkowe, stojaki na ręczniki czy wieszaki ścienne w designerskiej, prostej formie, zyskujemy oryginalną ozdobę łazienki. Metalowe stojaki łazienkowe na ręczniki to doskonała propozycja dla fanów minimalizmu oraz industrialnych i loftowych wnętrz.

Dębowe wizytowniki są doskonałymi dodatkami do każdego biurka, gdyż zapewniają miejsce na wizytówki. Minimalistyczne stojaki na wizytówki czy stojaki na telefon z litego drewna dębowego to również niezwykle praktyczne i użyteczne akcesoria, które warto mieć na swoim biurku. Zapewniają miejsce na telefon oraz długopisy, dzięki czemu nie będą się gubić pośród papierów. Posiadając je w swoim biurze, sprawisz, że Twoje wizytówki czy telefon będą zawsze pod ręką.

Ponadto poza dodatkami z naszej oferty, wykonujemy również akcesoria i dodatki na specjalne życzenia Klientów. Jeśli masz pomysł na własne dodatki do Twojego wnętrza, napisz do nas!