Drewno i metal – unikalne połączenie

Drewno i metal – unikalne połączenie find us on https://www.facebook.com/RaWoodpl/

Stylowe i zarazem oryginalne wnętrza budują atmosferę panującą w domu, ale także sprzyjają pracy i wypoczynkowi. Zwykle decydujemy się na uniwersalne rozwiązania, ale można też inaczej – postawić na niebanalny i świeży wystrój, a przede wszystkim wyróżniający się spośród innych, postawić na drewno i metal.

Taką propozycją będą z pewnością drewniane meble z metalowymi elementami w postaci na przykład uchwytów, ale również dodatkowych ozdobników, które nie spełniają żadnej specjalnej funkcji, poza dekoracyjną.

Oryginalność i wyjątkowość

Meble o takim unikalnym charakterze najczęściej tworzone są na indywidualne zamówienie klientów, a więc nie można się spodziewać jakiejkolwiek powtarzalności czy masowej ich produkcji. To unikaty, które otrzymują własny wygląd i obdarzone są, tym samym, nieprzeciętną klasą. Projekty poddają się rozmaitemu uplastycznianiu, dzięki czemu za każdym razem uzyskujemy jeszcze bardziej oryginalny design, zarówno w formie, jak i strukturze.

Ciepło i surowość

Drewno jest uosobieniem naturalności i ciepła. Niesie uspokojenie i relaks, podczas gdy metal uchodzi za surowy i zimny materiał. Ich symbioza pozwala osiągnąć równowagę, harmonię i doskonałą estetykę.

Meble drewniane wykończone metalowymi elementami znakomicie prezentują się zwłaszcza w dużych, przestronnych pomieszczeniach, zarówno domowych, jak i biurowych. Są niezwykle pożądane w loftach, ponieważ słyną ze swej nowoczesnej formy,