Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników

FILTR WG KOLEKCJI

Jak łatwo dopasować witrynę?

Potrzebujesz witryny na wymiar pasującej do Twojego salonu lub gabinetu? Wyślij formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę! Poza zmianą rozmiarów możesz dostosować kolor czy wykończenie. Wykonujemy również meble według przesłanych projektów. Dzięki temu Twoja witryna na zamówienie będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  * Wymagane
  Więcej informacji o zaletach mebli na zamówienie znajdziesz w naszym Poradniku oraz w artykule Meble na zamówienie.

  Witryna na wymiar – jak dopasować

  Czy wiesz że każdy mebel tworzony w RaWood powstaje na indywidualne zamówienie? Wypełnij formularz – opisz zmiany jakie chcesz wprowadzić w biurku i wyślij go do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. W odpowiedzi otrzymasz ofertę na mebel, wszystkie niezbędne informacje o zamówieniu, a po akceptacji oferty i przesłaniu danych, dodamy Twoje zamówienie do naszego systemu. Masz dodatkowe pytania? Nie wahaj się zapytać! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy!

  Witryna na indywidualne zamówienie – dlaczego warto?

  Wybierając witrynę na indywidualne zamówienie w RaWood masz realny wpływ na jej design i ostateczny wygląd. Każdy mebel tworzony jest po złożeniu zamówienia. Dzięki temu możesz dostosować ważne dla Ciebie elementy witryny takie jak np.:

   • wymiary mebla, wysokość półek, podstawy
   • ilość półek, szuflad oraz sposób ich otwierania
   • wykonanie drzwi ze szkła lub drewna, uchwyty