Wyświetlanie 1–16 z 44 wyników

FILTR WG KOLEKCJI

Jak łatwo dopasować stół?

Potrzebujesz stołu na wymiar pasującego do Twojego salonu lub gabinetu? Wyślij formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę! Poza zmianą rozmiarów możesz dostosować kolor czy wykończenie. Wykonujemy również meble według przesłanych projektów. Dzięki temu Twój stół na zamówienie będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  * Wymagane
  Więcej informacji o zaletach mebli na zamówienie znajdziesz w naszym Poradniku oraz w artykule Meble na zamówienie.

  Stół na wymiar – jak dopasować

  Czy wiesz że każdy stół tworzony w RaWood powstaje na indywidualne zamówienie? Wypełnij formularz – opisz zmiany jakie chcesz wprowadzić w stole i wyślij go do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. W odpowiedzi otrzymasz ofertę na stół, wszystkie niezbędne informacje o zamówieniu, a po akceptacji oferty i przesłaniu danych, dodamy Twoje zamówienie do naszego systemu. Masz dodatkowe pytania? Nie wahaj się zapytać! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy!

  Stół na indywidualne zamówienie – dlaczego warto?

  Wybierając stół na indywidualne zamówienie w RaWood masz realny wpływ na jego design i ostateczny wygląd. Każdy stół tworzony jest po złożeniu zamówienia. Dzięki temu możesz dostosować ważne dla Ciebie elementy stołu takie jak np.:

   • krawędzie blatu
   • kolor drewna oraz stali
   • wymiary blatu, rozstaw nóg
   • zastosowanie dostawek