Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

FILTR WG KOLEKCJI

Jak łatwo dopasować kredens?

Potrzebujesz kredensu na wymiar pasującego do Twojego salonu lub gabinetu? Wyślij formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę! Poza zmianą rozmiarów możesz dostosować kolor czy wykończenie. Wykonujemy również meble według przesłanych projektów. Dzięki temu Twoja konsola na zamówienie będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  * Wymagane
  Więcej informacji o zaletach mebli na zamówienie znajdziesz w naszym Poradniku oraz w artykule Meble na zamówienie.

  Kredens skrojony specjalnie dla Ciebie

  Czy wiesz, że każdy mebel tworzony w RaWood powstaje na indywidualne zamówienie? Wypełnij formularz – opisz zmiany jakie chcesz wprowadzić w kredensie i wyślij formularz do nas. W odpowiedzi otrzymasz ofertę na mebel, wszystkie niezbędne informacje o zamówieniu, a po akceptacji oferty i przesłaniu danych, dodamy Twoje zamówienie do naszego systemu. Masz dodatkowe pytania bądź potrzebujesz porady? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy!

  Oryginalny kredens na zamówienie – dlaczego warto?

  Wybierając kredens na indywidualne zamówienie w RaWood masz realny wpływ na jego design i ostateczny wygląd. Ponadto Twój kredens będzie niepowtarzalny i unikatowy. Etap produkcji rozpoczynamy po złożeniu zamówienia. Dzięki temu możesz dostosować wszelkie elementy kredensu takie jak np.:

    • wymiary mebla lub poszczególnych elementów takich jak szuflady czy szafki
    • ilość szafek, szuflad oraz sposób ich otwierania