Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Jak łatwo dopasować blat?

Potrzebujesz blatu na wymiar? Wyślij formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę! Możesz zamówić blat o szerokości 50 do 110 cm i długości 50 do 350 cm. Wykonujemy również blaty okrągłe i w kształcie litery “L”. Dzięki temu Twój blat na zamówienie będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcie lub projekt:

  * Wymagane
  Więcej informacji o zaletach mebli na zamówienie znajdziesz w naszym Poradniku oraz w artykule Meble na zamówienie.

  Drewniany blat na wymiar – jak dopasować

  Czy wiesz że każdy mebel tworzony w RaWood powstaje na indywidualne zamówienie? Wypełnij formularz – opisz zmiany jakie chcesz wprowadzić w blacie i wyślij go do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. W odpowiedzi otrzymasz ofertę oraz wszystkie niezbędne informacje o zamówieniu, a po akceptacji oferty i przesłaniu danych, dodamy Twoje zamówienie do naszego systemu. Masz dodatkowe pytania? Nie wahaj się zapytać! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy!

  Dębowe blaty na indywidualne zamówienie – dlaczego warto?

  Wybierając drewniany blat na indywidualne zamówienie w RaWood masz realny wpływ na jego wymiary i ostateczny wygląd. Każdy blat tworzony jest po złożeniu zamówienia. Dzięki temu możesz dostosować ważne dla Ciebie elementy blatu takie jak np.:

   • wymiary, kształt, grubość
   • wykończenie – surowy/olejowany/lakierowany
   • krawędzie blatu – proste, naturalne, szwajcarskie podcięcie, podcięcie