Wyświetlanie 1–16 z 40 wyników

FILTR WG KOLEKCJI

Jak łatwo dopasować biurko?

Potrzebujesz biurka na wymiar pasującego do Twojego biura lub gabinetu? Wyślij formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę! Poza zmianą rozmiarów możesz dostosować kolor czy wykończenie. Wykonujemy również meble według przesłanych projektów. Dzięki temu Twoje biurko na zamówienie będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

  Wypełnij formularz

  * Wymagane
  Więcej informacji o zaletach mebli na zamówienie znajdziesz w naszym Poradniku oraz w artykule Meble na zamówienie.

  Biurko na wymiar – jak dopasować

  Czy wiesz że każdy mebel tworzony w RaWood powstaje na indywidualne zamówienie? Wypełnij formularz – opisz zmiany jakie chcesz wprowadzić w biurku i wyślij go do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. W odpowiedzi otrzymasz ofertę na mebel, wszystkie niezbędne informacje o zamówieniu, a po akceptacji oferty i przesłaniu danych, dodamy Twoje zamówienie do naszego systemu. Masz dodatkowe pytania? Nie wahaj się zapytać! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy!

  Biurka na indywidualne zamówienie – dlaczego warto?

  Wybierając biurko na indywidualne zamówienie w RaWood masz realny wpływ na jego design i ostateczny wygląd. Każdy mebel tworzony jest po złożeniu zamówienia. Dzięki temu możesz dostosować ważne dla Ciebie elementy biurka takie jak np.:

   • wymiary blatu biurka, kontenerka
   • ilość szuflad oraz sposób ich otwierania
   • dodatkowe otwory i przelotki na kable